Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 Рівненської міської ради

ЗВІТ ЗДО № 51 про проведення спортивного свята серед дошкільнят «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в місті Рівне

ЗВІТ  ЗДО № 51

про проведення спортивного свята

серед дошкільнят «Веселі старти»

з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в місті Рівне

Назва закладу дошкільної освіти

Кількість усього учасників заходу

Кількість та перелік заходів програми

Зміст

Заклад

дошкільної

освіти

Ø«Козаком не просто стати – треба добре працювати»

(спортивне свято)

Ø«Як козаки по сіль ходили» (розвага)

Ø«Хай завжди буде сонце! Хай завжди буду я!» (розвага)

02 червня 2021 року з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у ЗДО № 51 були проведені спортивні свята для дітей дошкільного віку «Веселі старти». Їх метою було формування у дошкільнят сталої позиції до занять фізкультурою і спортом, пропаганда здорового способу життя. У заходах брали участь діти старших і середніх груп. Це зокрема: розваги «Як козаки по сіль ходили», «Хай завжди буде сонце! Хай завжди буду я!», фізкультурне свято: «Козаком не просто стати – треба добре працювати», рухливі ігри, спортивні естафети. Педагоги виховували у дітей патріотичні почуття, працелюбність, розвивальні та фізичні якості як спритність, сила, вправність.