Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

Колективний перегляд

16-17 квітня 2019р. в ЗДО № 51 відбулись колективні перегляди  занять з виховання базових якостей особистості як першооснови успішної підготовки дітей до навчання в школі. Вихователі Гарбарчук Л. Л. (середня група № 12, заняття «Хочу бути самостійним»), Рибачек Т. В. (старша група № 9, інтегроване заняття «Сюрпризи з математичної скрині»), Садовчук М. Є. (старша група № 8, заняття з розвитку зв’язного мовлення з використанням схем та коректурних таблиць «Казкова подорож») презентували інтерактивні форми роботи з дітьми, намагалися гармонізувати співвідношення навчальних і виховних завдань, розглядаючи дидактичні методи і засоби як інструмент виховання особистісно значимих якостей дитини, а пізнавальний процес – як платформу, розвитку базових якостей: спостережливості, відповідальності, допитливості, креативності, міжособистісної згоди.