Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

День української писемності та мови

«Рідна мова – це могутній засіб загального розвитку дитини, джерело неповторного національного світобачення. Змалку вона виховує думку і серце дитини, а згодом визначає ступінь її підготовки до школи» - писала видатна просвітителька і педагог Софія Русова. Це той духовний скарб, у якому народ звеличує себе, передає з покоління в покоління досвід, культуру, традиції. Саме тому педагогічний колектив творчо і відповідально підійшов до організації і проведення 9 листопада Дня української писемності. Діти співали українські пісні, гралися у словесні та народні ігри, ознайомились з історією виникнення писемності в Україні, декламували вірші українських поетів про мову, разом з батьками згадували прислів’я і приказки. Проведені тематичні заняття, виставки дитячих робіт «Я малюю рідну мову», розваги долучили дошкільнят до багатства і образності рідної мови, вчили відчувати красу поетичних рядків про слово, емоційно відгукуватись на їх зміст.