Міжнародний день захисту дітей

1 червня - міжнародний день захисту дітей. Мудра батьківська любов - це сила життя, і що більше радості, тепла отримує малюк у своєму дитинстві, то більше любові він подарує людям, ставши дорослим.

Завдання педагогів у дошкільному закладі - забезпечити змістовне сьогодення своїх вихованців. В цей день діти співали пісні, веселилися, грали в ігри, вихователі і музкерівники організували музичний фестиваль "Стежинками літечка", свято мильних бульбяшок, провели годину добра "Умій добро творити і ближнього любити". Дошкільнята малювали свої мрії у малюнках, на повітряних кульках, на асфальті, декламували вірші про літо, змагалися у спортивних естафетах. Результатом відзначення Дня захисту дітей є оформлення фотоколажу "Щаслива мить дитинства".