Колективний перегляд занять

Готуючись до педагогічної ради з проблеми наступності в дошкільному закладі 8 травня 2018р. проведено колективні перегляди занять: "Чарівні перетворення круга" - інтегроване заняття в старшій групі № 7 (вихователь Ковальчук В. В.), заняття гуртка з англійської мови в старшій групі № 6 "До школи з англійською" (керівник гуртка Ващук О. Л.).

Діти продемонстрували високий рівень розуміння іноземної мови, охоче вступали в діалог, мають достатній словниковий запас.

Під час математичної подорожі дошкільники розв'язували цікаві логічні завдання, вправлялись у просторовому моделюванні, отримали естетичну насолоду від картин з кругів.

Педагоги формують у майбутніх першокласників позитивну самооцінку, вміння долати труднощі, розвивають вольові якості, самостійність.