Тиждень безпеки дитини

Традиційно у квітні в дошкільному закладі проводиться Тиждень безпеки дитини з метою формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя і безпеки, здатності чітко і грамотно діяти під час виникнення надзвичайних ситуацій.

З 24 по 27 квітня педагоги закладу організовували з дошкільнятами екскурсії, ігри-драматизації, перегляд вистави лялькового театру, відеофільмів, моделювання проблемних ситуацій, конкурси малюнків відповідної тематики, відпрацьовували поведінку у випадку виникнення надзвичайної ситуації за сигналом "Увага всім!". Діти вчились передбачати ймовірні ризики, планувати свої дії, використовували відповідні схеми і обладнання. Така робота з дошкільниками впливає на їх емоційну сферу, забезпечує міцність засвоєння знань, формує відповідну поведінку і діяльність.