Колективний перегляд занять

27 лютого 2017р. у дошкільному закладі №51 відбувся колективний перегляд занять.

Вихователь Ярмолюк І. А. презентувала роботу з літературним твором як одним із засобів форм світогляду дитини. На занятті «Капці-мандрівниці» мали місце емоційне проживання дітьми змісту та ідей твору, використано синтез різних видів діяльності дошкільників, багатоканальне сприймання ними тексту.

Музичний керівник Кучеровська Р. І. «організувала» з дошкільниками музичну прогулянку до зоопарку. Домінантне заняття зі слухання музики відомого композитора            К.Сенс-Санса допомогло дітям ділитися враженнями від почутого, зосереджували свою увагу на відчуттях під час сприймання музичних творів, отримати емоційне задоволення від прослуханої музики.