Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 Рівненської міської ради

Засідання міської спільноти педагогічних працівників

18 лютого 2021 року в закладі дошкільної освіти № 51 відбулося засідання міської спільноти педагогічних працівників з питання розвитку гендерних якостей у дітей дошкільного віку. В ході засідання вихователі переглянули онлайн інтегровані заняття з пріоритетом гендерно-диференційованих завдань «Подорож на вулицю народних майстрів» (вихователь Оксенюк Л. П.), «Знайомимось із професіями дорослих: і чоловіки і жінки всі працюють залюбки» (вихователь Карпюк А. В.), взяли участь у практичній роботі під час інтерактивної вправи «Портрет». За результатами роботи педагоги отримали рекомендації щодо організації гендерного виховання дітей дошкільного віку, інноваційних підходів до облаштування розвивального середовища, яке забезпечує розвиток гендерних якостей дошкільників.

Більше статей...