Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

19 травня 2020 року батьки та вихованці ЗДО № 51 взяли участь у флеш-мобі «Моя вишиванка – душа України», метою якого є залучення родин до збереження українських народних традицій, заохочення до пізнання – особливості орнаментів у різних регіонах України, ознайомлення із символами і оберегами вишиванок.

Засідання «Методичної студії»

12 лютого 2020 року в закладі дошкільної освіти № 51 на високому методичному рівні проведено засідання «Методичної студії» для вихователів ЗДО м. Рівне з теми «Сучасні підходи до організації мистецької освіти дітей дошкільного віку».

Педагоги переглянули мистецьке заняття у формі художньо-педагогічного спілкування за картиною «Радо граємо – зиму проводжаємо» (вихователь Ковальчук В. В.) та музичну розвагу «На Стрітення весну закликаємо» (музичний керівник Шиляєва Л. М., вихователі Кашуба Н. І., Швая К. О.).

Вихователем-методистом Романович Т. Є. проведені інтерактивні ігри «Павутинка», «Компліменти», підготовлено методичні рекомендації з проблеми. Всі учасники «Методичної студії» взяли участь в обговоренні основних підходів до організації мистецької освіти дітей дошкільного віку.

 

Колективний перегляд

16-17 квітня 2019р. в ЗДО № 51 відбулись колективні перегляди  занять з виховання базових якостей особистості як першооснови успішної підготовки дітей до навчання в школі. Вихователі Гарбарчук Л. Л. (середня група № 12, заняття «Хочу бути самостійним»), Рибачек Т. В. (старша група № 9, інтегроване заняття «Сюрпризи з математичної скрині»), Садовчук М. Є. (старша група № 8, заняття з розвитку зв’язного мовлення з використанням схем та коректурних таблиць «Казкова подорож») презентували інтерактивні форми роботи з дітьми, намагалися гармонізувати співвідношення навчальних і виховних завдань, розглядаючи дидактичні методи і засоби як інструмент виховання особистісно значимих якостей дитини, а пізнавальний процес – як платформу, розвитку базових якостей: спостережливості, відповідальності, допитливості, креативності, міжособистісної згоди.

Методичне об'єднання практичних психологів ЗДО

В ЗДО №51 15.03.2019 відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему: «Підвищення психологічної культури та компетентності учасників освітнього процесу». До уваги слухачів методичного об’єднання був поданий звіт творчої групи практичних психологів на тему: «Інтерактивні просвітницькі діалоги для учасників освітнього процесу ЗДО».  У ході зустрічі проведений семінар-практикум «Толерантність як професійна якість педагога», взяли участь в інтерактивному діалозі «Мистецтво дарувати дитині любов» та долучилися до батьківського флешмобу «День без іграшок». У ході практичної роботи психологи розширили свої знання про педагогічну культуру та її основні складові, визначили типові помилки педагогічної та батьківської поведінки, пов’язані з порушенням норм педагогічної моралі, підвищили психологічну грамотність та компетентність.  

Більше статей...