День української писемності та мови

«Рідна мова – це могутній засіб загального розвитку дитини, джерело неповторного національного світобачення. Змалку вона виховує думку і серце дитини, а згодом визначає ступінь її підготовки до школи» - писала видатна просвітителька і педагог Софія Русова. Це той духовний скарб, у якому народ звеличує себе, передає з покоління в покоління досвід, культуру, традиції. Саме тому педагогічний колектив творчо і відповідально підійшов до організації і проведення 9 листопада Дня української писемності. Діти співали українські пісні, гралися у словесні та народні ігри, ознайомились з історією виникнення писемності в Україні, декламували вірші українських поетів про мову, разом з батьками згадували прислів’я і приказки. Проведені тематичні заняття, виставки дитячих робіт «Я малюю рідну мову», розваги долучили дошкільнят до багатства і образності рідної мови, вчили відчувати красу поетичних рядків про слово, емоційно відгукуватись на їх зміст.

Осінь прийшла - пора золота

Щорічне свято осені й урожаю, яке відбулося у закладі дошкільної освіти з 23 по 25 жовтня 2018р., подарувало яскраві емоції та незабутні враження і виконавцям і педагогам. Свята були динамічними, прикрашені сучасними веселими піснями і таночками, новими інтерактивними іграми.

Міжнародний день захисту дітей

1 червня - міжнародний день захисту дітей. Мудра батьківська любов - це сила життя, і що більше радості, тепла отримує малюк у своєму дитинстві, то більше любові він подарує людям, ставши дорослим.

Спартакіада 2018

15 травня 2018 року відбулись зональні спортивні змагання серед дошкільних навчальних закладів м. Рівне.

Діти старших груп №3, 6, 7 були активними учасниками естафет, виявляли спритність, рішучість, кмітливість, високі фізичні якості.

Серед закладів міста вихованці ДНЗ зайняли почесне ІІІ місце.

Більше статей...