Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

Методичне об'єднання практичних психологів ЗДО

В ЗДО №51 15.03.2019 відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему: «Підвищення психологічної культури та компетентності учасників освітнього процесу». До уваги слухачів методичного об’єднання був поданий звіт творчої групи практичних психологів на тему: «Інтерактивні просвітницькі діалоги для учасників освітнього процесу ЗДО».  У ході зустрічі проведений семінар-практикум «Толерантність як професійна якість педагога», взяли участь в інтерактивному діалозі «Мистецтво дарувати дитині любов» та долучилися до батьківського флешмобу «День без іграшок». У ході практичної роботи психологи розширили свої знання про педагогічну культуру та її основні складові, визначили типові помилки педагогічної та батьківської поведінки, пов’язані з порушенням норм педагогічної моралі, підвищили психологічну грамотність та компетентність.

Снігова фортеця

З метою стимулювання дітей дошкільного віку до організованої рухової активності засобами фізичної культури в процесі ігрової діяльності, пропаганди здорового способу життя в рамках всеукраїнських спортивних заходів "Спортивна зима" в ЗДО №51 дошкільники облаштували снігову фортецю. Діти із задоволенням ліпили снігові кулі, формували їх у відповідну споруду, прикрашали фарбами та виробами з аплікації.

Колективний перегляд

26-27 лютого 2019р. у ЗДО №51 проведені колективні перегляди занять з використанням українських народних ігор як засобу виховання патріотичних почуттів дошкільників.

Педагоги груп №4 (вих. Тарасюк І.С.), №9 (вих. Ярмолюк І. А., Рибачек Т.В., інструктор з фізкультури Манзюк С.В.), №13 (вих. Кашуба Н.І.) цікаво організували дитяче дозвілля "Віночок народних ігор", заняття-квест "У пошуках скарбу", сюжетно-рольову гру "Відкриття міні-маркету "Смакота"". Такі форми роботи залучають дітей до культури українського народу, виховують національну свідомість, формують стійкий інтерес до матеріалу народознавчого змісту.

Семінар-тренінг

5 грудня 2018р. в рамках проведення Всеукраїнського Тижня права у ЗДО № 51 організовано семінар-тренінг «Насильство в сім’ї: причини, міфи, наслідки». Метою семінару було привернути увагу педагогів до проблеми домашнього насильства, визначити головні його види та ознаки. В ході проведення інтерактивних форм роботи вихователі відшукували шляхи запобігання жорстокого поводження з дітьми, розробили порадник для батьків «Права очима дітей».

Більше статей...