Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

Колективний перегляд

16-17 квітня 2019р. в ЗДО № 51 відбулись колективні перегляди  занять з виховання базових якостей особистості як першооснови успішної підготовки дітей до навчання в школі. Вихователі Гарбарчук Л. Л. (середня група № 12, заняття «Хочу бути самостійним»), Рибачек Т. В. (старша група № 9, інтегроване заняття «Сюрпризи з математичної скрині»), Садовчук М. Є. (старша група № 8, заняття з розвитку зв’язного мовлення з використанням схем та коректурних таблиць «Казкова подорож») презентували інтерактивні форми роботи з дітьми, намагалися гармонізувати співвідношення навчальних і виховних завдань, розглядаючи дидактичні методи і засоби як інструмент виховання особистісно значимих якостей дитини, а пізнавальний процес – як платформу, розвитку базових якостей: спостережливості, відповідальності, допитливості, креативності, міжособистісної згоди.

Методичне об'єднання практичних психологів ЗДО

В ЗДО №51 15.03.2019 відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти на тему: «Підвищення психологічної культури та компетентності учасників освітнього процесу». До уваги слухачів методичного об’єднання був поданий звіт творчої групи практичних психологів на тему: «Інтерактивні просвітницькі діалоги для учасників освітнього процесу ЗДО».  У ході зустрічі проведений семінар-практикум «Толерантність як професійна якість педагога», взяли участь в інтерактивному діалозі «Мистецтво дарувати дитині любов» та долучилися до батьківського флешмобу «День без іграшок». У ході практичної роботи психологи розширили свої знання про педагогічну культуру та її основні складові, визначили типові помилки педагогічної та батьківської поведінки, пов’язані з порушенням норм педагогічної моралі, підвищили психологічну грамотність та компетентність.

Снігова фортеця

З метою стимулювання дітей дошкільного віку до організованої рухової активності засобами фізичної культури в процесі ігрової діяльності, пропаганди здорового способу життя в рамках всеукраїнських спортивних заходів "Спортивна зима" в ЗДО №51 дошкільники облаштували снігову фортецю. Діти із задоволенням ліпили снігові кулі, формували їх у відповідну споруду, прикрашали фарбами та виробами з аплікації.

Школа молодого вихователя "Джерело"

14 березня 2019р. в закладі дошкільної освіти №51 на високому методичному рівні проведено засідання школи молодого вихователя "Джерело", на якому розглядалась роль ігрової діяльності у формуванні національно-патріотичних почуттів дошкільників. З молодими педагогами був проведений навчальний тренінг "Граючись вчимося", на якому слухачі класифікували ігри дітей дошкільного віку, вибудовували структуру дидактичної гри. Молоді педагоги ознайомилися з основними ідеями С. Русової щодо створення педагогічних умов для розвитку дитячої гри, отримали міні-порадники з рекомендаціями щодо організації ігрової діяльності з дітьми в закладі дошкільної освіти та в роботі з батьками.

Колективний перегляд

26-27 лютого 2019р. у ЗДО №51 проведені колективні перегляди занять з використанням українських народних ігор як засобу виховання патріотичних почуттів дошкільників.

Педагоги груп №4 (вих. Тарасюк І.С.), №9 (вих. Ярмолюк І. А., Рибачек Т.В., інструктор з фізкультури Манзюк С.В.), №13 (вих. Кашуба Н.І.) цікаво організували дитяче дозвілля "Віночок народних ігор", заняття-квест "У пошуках скарбу", сюжетно-рольову гру "Відкриття міні-маркету "Смакота"". Такі форми роботи залучають дітей до культури українського народу, виховують національну свідомість, формують стійкий інтерес до матеріалу народознавчого змісту.

Більше статей...