Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 Рівненської міської ради

Як розмовляти з дітьми про коронавірус. Консультація для батьків

Тож ваші малюки, напевне, вже чули новини про коронавірус та навіть встигли злякатися. Не дивно, адже дитяче сприйняття світу відрізняється від суджень дорослої людини. Поширення незрозумілої інформації про смертельний вірус може викликати в дитини почуття небезпеки та спантеличення.

Тест майбутнього першокласника

Пропонуємо тест для перевірки загального рівня мислення і кругозору вашого майбутнього першокласника. Якщо дитині важко відразу відповісти на питання, можна допомогти йому навідними питаннями. Відповіді оцінюються в балах, які потім сумуються. За правильну, але не повна відповідь - 1 бал; За неправильну відповідь - 0 балів

No_stress вправи для збереження працездатноcті в посткарантинній напрузі

Якщо у стресовій  ситуації ваш внутрішній голос постійно розмірковує  та чогось вимагає, спробуйте зупинити його. Така безкінечна розмова забирає у вас сили, не допомагає заспокоїтися та перешкоджає пошуку виходу зiскладної ситуації.

Особливості психологічного здоров’я дошкільників

У сучасному суспільстві, де щороку посилюються вимоги до маленької особистості, де відбуваються зміни життєвих догм, такі короткочасні стани, як тривожність, агресивність, замкнутість, перетворюються на стійкі. Не кожна дитина здатна впоратись з такими вимогами, і це провокує до постійності негативних станів, які суттєво впливають на здоров’я кожного.

Емоційно-вольова готовність до школи

Емоційно-вольова готовність - сформованість довільності основних психічних процесів і поведінки, самоорганізованість, уміння зосередитися, управляти емоціями. Йдеться про уміння не стільки слухатися, скільки слухати, вдаватися в зміст того, про що каже дорослий.

Більше статей...