Мотиваційна готовність дитини до навчання в школі

Іноді доводиться спостерігати, як майбутні першокласники успішно відповідають на всі запитання під час тестування на рівень готовності до шкільного навчання, блискуче виконують усі завдання, а коли запитуєш: "Чи хочеш ти навчатися у школі?", відверто відповідають: "Ні". Можливо, у гонці за "інтелектуальним розвитком дитини " дорослі не надають особливого значення розвитку мотиваційної сфери особистості?

Діагностика розвитку пізнавальних процесів

Психологом нашого садка була проведена діагностична робота на визначення рівня розвитку психічних процесів в середніх та молодших групах проводилася за методикою В.Л. Шарохіна. Дана діагностична методика спрямована на визначення сформованості у дітей пам'яті, мислення, мовлення, уваги та ін.

ЗДОРОВ’ЯЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ

Сьогодні проблеми збереження здоров’я дітей набувають особливої актуальності. Обсяг розвивальної інформації  яку отримують малюки в дошкільному дитинстві, постійно зростає.

АРТ-ТЕРАПІЯ

Арт-терапія – лікування мистецтвом. Відносно новий метод психотерапії, який досить широко використовується і в роботі з дошкільниками.

Допоможіть дитині підняти самооцінку

Дітки почувають себе дещо невпевнено у світі, що оточує їх, без підтримки з боку батьків. Невпевненість малюка в дитинстві може у майбутньому перерости в невпевненість в собі вже і у дорослому віці, невпевненість в ухваленні рішень. Дуже важливо вже з малих років допомагати дитині розвивати упевненість в собі і піднімати його свою самооцінку.

Більше статей...