Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

Емоційно-вольова готовність до школи

Емоційно-вольова готовність - сформованість довільності основних психічних процесів і поведінки, самоорганізованість, уміння зосередитися, управляти емоціями. Йдеться про уміння не стільки слухатися, скільки слухати, вдаватися в зміст того, про що каже дорослий.

Мотиваційна готовність дитини до навчання в школі

Іноді доводиться спостерігати, як майбутні першокласники успішно відповідають на всі запитання під час тестування на рівень готовності до шкільного навчання, блискуче виконують усі завдання, а коли запитуєш: "Чи хочеш ти навчатися у школі?", відверто відповідають: "Ні". Можливо, у гонці за "інтелектуальним розвитком дитини " дорослі не надають особливого значення розвитку мотиваційної сфери особистості?

Психологічна допомога внутрішньо-переміщеним особам (Консультація для батьків)

На теперішній час Україна переживає складну соціально-політичну ситуацію. Виникла необхідність соціально-психологічного захисту і психологічної допомоги як дітям, дорослим, так і цілим соціальним групам.

Особливості обдарованих дітей

Обдарована дитина - рідкісне явище. Але такі діти є, і вони заявляють про себе вже у дошкільному віці. Раннім проявом обдарованості є швидке оволодіння малюком мовою і великий обсяг словникового запасу.

Більше статей...