Медична  сестра старша

Кваліфікаційна категорія – вища

Стаж  роботи – 23 роки

Працює  в  ДНЗ з 1991 року

Життєве  кредо: «Бути  людиною!»

Медичне  обслуговування  дошкільного  закладу  здійснює  медична  сестра. У  своїй  роботі  керуюся  законодавством, зокрема  нормативно-правовими  актами  органів  охорони  здоров’я, освіти  і  науки, державної  санітарно-епідеміологічної  служби.

До  обов’язків  входить:

üпостійний  контроль  за  станом  здоров’я  вихованців;

üпроведення  обов’язкових  медичних  оглядів  і  профілактичних  щеплень  дітей;

üнадання  невідкладної  медичної  допомоги  дітям  у  разі  гострого  захворювання  або  травми;

üздійснення  щоденного  контролю  за  організацією, безпекою  та  якістю  харчування;

üдотримання  раціонального  режиму  навчально-виховної  діяльності, навчального  навантаження;

üдотримання  санітарно-гігієнічних  вимог  та  протиепідемічного  режиму;

üпроведення  санітарно-просвітньої роботи  серед  дітей, батьків  або  осіб, які  їх  замінюють, та  працівників  дошкільного  закладу.