Секрети хорошого апетиту дитини

Багато батьків не знають, що робити, коли їхня дитина вередує та зовсім не бажає їсти. А хто з них замислювався над тим, чим, як і коли вони годують дитину? У хорошого апетиту дитини є багато чинників. їх варто знати та враховувати.

Профілактичні щеплення

Профілактичні щеплення – медичні процедури, мета яких вироблення в організмі імунітету проти певних інфекційних захворювань.

Вакциною називають препарат, який містить антиген (антигени) мікроорганізмів і який після введення викликає специфічну імунну відповідь, котра захищає від зараження даним мікроорганізмом.

Щепленню підлягають усі новонароджені та діти, які не мають до цього протипоказань.

Харчування дітей від 3 до 7 років – принципи, раціон, режим

Головним завданням у харчуванні дітей від 3 до 7 років є забезпечення нормального росту і розвитку дитячого організму , а також підготовка м’язів, кісток і мозку до різкого зростання розумових і фізичних навантажень і зміни режиму, пов’язаного з початком навчання в школі.

Грип

Грип - різновид застуди (ГРВІ). Виявити його може тільки лабораторія. Він відрізняється від застуди стрімким початком. Симптоми грипу : сильна слабкість, сонливість, розколювальний головний біль, біль в очах, суглобах, м'язах, жар. Іноді - біль у горлі, кашель, нежить, нудота, блювання, пронос. Іноді симптоми грипу можуть і не проявлятися (спадковість).

ОБМОРОЖЕННЯ

Зниження температури повітря взимку нижче 20 градусів вже привід для відмови йти на прогулянку з дитиною віком до 3-х років, щоб уникнути обмороження. Однак ризик обмороження відкритих частин тіла у дітей незнижується навіть при відсутності сильних морозів.

ПРОФІЛАКТИКА ГРИПУ ТА ІНШИХ ГОСТРИХ РЕСПІРАТОРНИХ ВІРУСНИХ ІНФЕКЦІЙ

Дитячий організм найбільш вразливий у холодну пору року і період «міжсезоння» (рання весна, пізня осінь), рідко коли застуда у дітей виникає влітку. Достатньо невеликого різкого перепаду температури, щоб віруси та інфекції, які є у повітрі (основний шлях передачі простудних захворювань - повітряно-крапельний), потрапляли в слизові оболонки дитини і почали активно розвиватися.

Більше статей...