Організація та методика проведення рухливих ігор

З дітьми дошкільного віку проводять три види рухливих ігор: сюжетні ігри, ігрові вправи (несюжетні ігри) та ігри з елементами спорту (городки, настільний теніс, бадмінтон, баскетбол, футбол, хокей).

Ігри для дітей навесні

Ігри для дітей навесні настільки різноманітні, що веселу і корисну прогулянку можна поєднувати з розвиваючими заняттями, які сформують у дитини допитливість і спостережливість, допоможуть тренувати пам'ять і отримувати цікаві відомості про навколишній світ.

Дитячий хулахупінг

Сьогодні вже не треба нікого переконувати в тому, що активний руховий режим - основа здоров’я малят, їхнього успішного фізичного і психічного розвитку. Попри це, на жаль, дорослі нерідко потурають надмірному захопленню дітей комп’ютерними іграми та гаджетами. Натомість недооцінюється рухова діяльність дошкільнят, втрачають популярність, а то й зовсім зникають з дитячої субкультури ігрові вправи з деякими традиційними спортивно-моторними іграшками, наприклад, з обручами.

Фізичний розвиток та зміцнення дихальної системи дітей дошкільного віку

Мова піде про фізичне виховання малят. « А чи потрібне воно взагалі, дитина і так цілий день у русі» - думають дехто з дорослих. Ні, такі міркування помилкові. Адже доведено: фізичні вправи зміцнюють м’язи, кістки, позитивно впливають на діяльність всіх внутрішніх органів, особисто – серця і легень.

Фізкультура для дітей

Діти такі непосиди! Це не для того, щоб ускладнювати життя дорослим, просто така фізіологічна потреба молодого організму. Протиприродно і недалекоглядно змушувати дітей сидіти на місці, це насильство над зростаючим організмом. Тому батькам треба рідше вживати окрики «не бігай», «не стрибай», «не крутись» і так далі, а спрямовувати енергію дітей у правильне русло за допомогою фізкультури для дітей.

Граємо в різні ігри з м’ячем

М’яч — дивовижна, найдавніша і улюблена іграшка народів світу. Грають з ним і найменші дітлахи, і дорослі. В античні часи м’яч обожнювали, він був найдосконалішим предметом, асоціювався з Сонцем і володів, на думку греків, його силою і чарами. Сучасний вчені довели, що грати в різні ігри з м’ячем - це ще й надзвичайно корисно для загального розвитку як дітей, так і дорослих.

Як провести зиму: дитячі ігри взимку

Рухова діяльність дітей в зимовий час значно скорочується, зменшується і час їхнього перебування на повітрі, що негативно позначається на їх самопочутті і фізичному розвитку. Ігри взимку на повітрі сприятливо впливають на фізичний стан дітей.

Більше статей...