Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

Фізичний розвиток та зміцнення дихальної системи дітей дошкільного віку

Мова піде про фізичне виховання малят. « А чи потрібне воно взагалі, дитина і так цілий день у русі» - думають дехто з дорослих. Ні, такі міркування помилкові. Адже доведено: фізичні вправи зміцнюють м’язи, кістки, позитивно впливають на діяльність всіх внутрішніх органів, особисто – серця і легень.

Фізичний розвиток та зміцнення дихальної системи дітей дошкільного віку

Організація та методика проведення рухливих ігор

З дітьми дошкільного віку проводять три види рухливих ігор: сюжетні ігри, ігрові вправи (несюжетні ігри) та ігри з елементами спорту (городки, настільний теніс, бадмінтон, баскетбол, футбол, хокей).

Більше статей...