Ігри для дітей навесні

Ігри для дітей навесні настільки різноманітні, що веселу і корисну прогулянку можна поєднувати з розвиваючими заняттями, які сформують у дитини допитливість і спостережливість, допоможуть тренувати пам'ять і отримувати цікаві відомості про навколишній світ.

Часто вуличні прогулянки проходять в стихійному сценарії, і самі діти шукають собі заняття до душі. Однак найкращим варіантом є планування батьками певних занять, тоді і малюк буде бігти на вулицю із задоволенням і час, проведений на прогулянці, принесе подвійну користь.

Якщо говорити про гри для дітей навесні , то насамперед необхідно враховувати специфіку цієї пори року. Наприклад, в зимовий період основними розваги стають розкатані гірки і захоплюючі крижані доріжки, а влітку дитячу уяву займають природні простори, на яких можна гратися і відпочивати. А ось навесні настає сезон, коли гуляють малюки особливо потребують батьківському участю, адже погода ще нестабільна, і не завжди можна попустувати на дитячих майданчиках. Отже, давайте дізнаємося, які ж гри для дітей навесні не тільки порадують малюка, але і принесуть чималу користь.

Ігри для дітей навесні на вулиці

Для будь-якої дитини процес стрибання, лазіння і бігання є не тільки приємним, але і необхідним. Для малюків, це прекрасна можливість розвивати велику моторику і відточувати координацію рухів, а для діток постарше внесок в фізичний розвиток організму, формування спритності і витривалості. Тому рухливі гри для дітей навесні на вулиці просто незамінні для організму, що росте, зміцнюють м'язи і імунітет малюка.

У сухі весняні дні є маса рухливих ігор з м'ячем.

для маленьких діток будуть цікаві нижченаведені ігри для дітей навесні на вулиці :

Гра для дітей навесні на вулиці: Жабенята

На майданчику малюється крейдою коло, що символізує болото. Малюки бочком стоять уздовж кола, як жабенята на березі болота. Дорослий читає віршик:

Поскакали по доріжці, жаби, простягнувши ніжки,

Ква-ква-ква-ква-ква,

Скачуть, простягнувши ніжки.

В цей час діти стрибають один за одним по колу. А коли вірш закінчено, потрібно застрибнути в коло.

Гра для дітей навесні на вулиці: Капітан далекого плавання.

Навесні починає танути сніг, по двору течуть бурхливі річки , утворюючи багато калюж і невеликих струмочків. Це саме час для побудови і запускання корабликів, цей процес дуже люблять всі діти. Звичайно, зробити кораблик разом з малюком краще заздалегідь будинку. Підійдуть будь-які підручні засоби: кораблик зі звичайного паперу, складений старим відомим методом або міні кораблик з шкаралупи горіха, а то і зовсім великий корабель з пінопласту.

Вийшовши на вулицю, знайдіть відповідний струмочок або нехай малюк його зробить сам, за допомогою лопатки розчистивши місце для водного потоку від палиць і снігу. Запускайте кораблик, а може навіть не один, нехай мамин кораблик з паперу змагається з кораблем малюка з пінопласту, він щось напевно виграє, доставивши чимало радості дитині. Можна до судна побільше приробити мотузочку і керувати ним.

Як не крути, гри для дітей навесні на вулиці пов'язані з водою. І щоб невгамовні непосиди самі не лізли в калюжі, потрібно перетворити цей процес на цікаве і безпечне заняття. В першу чергу взуйте крихітці і собі не промокає взуття. І, по-друге, продумайте кілька безпечних ігор з калюжами: гілочкою вимірюйте глибини калюжі, кинувши кору дерева, подивіться, як вона буде триматися на воді і т.д. Малюк отримає задоволення, а ви чистого і здорового дитини.

Другий варіант, озброївшись лопаткою, відправитися на зведення дамб на шляху потічків або просто з'єднувати калюжу з рядом біжать струмком. Малюк відчує себе справжнім будівельником, керуючи водою і споруджуючи загати.

Веселого вам час проводження!