Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

Фізичний розвиток та зміцнення дихальної системи дітей дошкільного віку

Мова піде про фізичне виховання малят. « А чи потрібне воно взагалі, дитина і так цілий день у русі» - думають дехто з дорослих. Ні, такі міркування помилкові. Адже доведено: фізичні вправи зміцнюють м’язи, кістки, позитивно впливають на діяльність всіх внутрішніх органів, особисто – серця і легень.

Фізкультура для дітей

Діти такі непосиди! Це не для того, щоб ускладнювати життя дорослим, просто така фізіологічна потреба молодого організму. Протиприродно і недалекоглядно змушувати дітей сидіти на місці, це насильство над зростаючим організмом. Тому батькам треба рідше вживати окрики «не бігай», «не стрибай», «не крутись» і так далі, а спрямовувати енергію дітей у правильне русло за допомогою фізкультури для дітей.

Більше статей...