Дошкільний  навчальний  заклад  № 51

Рівненської  міської  ради

Приміщення  збудоване  за  типовим  проектом  на 320 місць. У 1986 році відомчий  садочок РРГЗ вперше  відкрив  свої  двері для  малечі. У  1993 році садок  переданий  у  Департамент  соціального  обслуговування  населення.

Цей  період  характеризується  оновленням  освітнього  процесу. В  практику  роботи  впроваджуються  інноваційні  технології:

·      «Розвиток  творчих  здібностей  у  дітей  на  заняттях  з  малювання» Л. Шульги;

·      «Театр  фізичного  виховання  та  оздоровлення  дітей»                                М. Єфименка;

·      «Технологія  раннього  та  інтенсивного  навчання» М. Зайцева;

·      «ТРВЗ» - сучасна  освітньо-виховна  технологія.

Введені  курси  валеології, економічного  виховання, народознавства, проведена  вагома  робота  щодо  ознайомлення  дітей  з  рідним  краєм, історією  України, розроблений  великий  цикл  авторських  занять.

В  2001 році  дошкільний  заклад  об’єднаний  із  загальноосвітньою школою № 12  у  навчально-виховне  об’єднання «Школа  І-ІІ ступенів-дитячий  садок» №12.

Вся  освітньо-виховна  робота  спрямована  на  забезпечення  наступності  між  дошкільною  та  початковою  ланками  освіти.

З  2007 року НВО  реорганізовано  у  НВК №12 і ДНЗ №51.

Основні  напрямки  освітньої  діяльності  закладу  з  цього  періоду  спрямовані  на  реалізацію  особистісно-орієнтованої  моделі  освіти, впровадження  в  практику  роботи  педагогічної  спадщини   С. Русової зокрема:

·      Реалізація  системи  національного  виховання  через  вивчення  рідної  мови, народного  мистецтва, історії, національних  традицій.

·      Збереження  і  зміцнення  фізичного, психічного  і  духовного  здоров’я  дітей.

·      Інтеграція  родинного  і  суспільного  виховання.

Створене  в  дошкільному  закладі  розвивальне  середовище  забезпечує  гармонійний  розвиток  особистості, спрямоване  на  формування  життєвої  компетентності  дітей  дошкільного  віку.

На  даний  час  в  ДНЗ № 51  функціонує  13 груп:

ü4 групи  дітей  переддошкільного  віку

ü9 груп дітей  дошкільного  віку, з  них:

ü3 групи  дітей  четвертого  року життя

ü3 групи  дітей  п’ятого  року  життя

ü3 групи  дітей  шостого   року  життя

Режим  роботи ДНЗ – 5 груп з  режимом  10,5 год.

8 груп  з  режимом 12 год.

Керівник  закладу: Сиротюк Ніна  Онисифорівна

Вихователь-методист: Романович Тетяна  Євгенівна

Педагогічний  склад – 30 чол.:

üЗавідувач ДНЗ – 1

üВихователь-методист – 1

üМузичний  керівник – 2

üПрактичний  психолог – 1

üІнструктор  з  фізкультури – 1

üВихователі – 24

Колектив  закладу  дбає  про  комфортне  перебування  дитини в  садочку, прагне  зробити  його  «хатою  радості, в  якій  дитину   чекає  кваліфікований  педагог, що  знає  вікові  особливості  і  любить  дитину, де  дитина  має  можливість  досхочу  гратися, рухатись, привчається  працювати, любити природу». С. Русова