Золота рибка

Група №13 «Золота рибка»

Наш девіз: В групі нашій діти всі, просто Рибки Золоті!

Вчаться добре малювати,гарно звуки промовляти

Математику ми любимо і про мову не забудемо

А підемо в школу ми – бажання виконаємо всі!

Пріоритетний напрям роботи: «Розвиток мовленнєвої активності та творчих здібностей дітей дошкільного віку»

«Рідна мова - це могутній засіб загального розвитку дитини, джерело неповторного національного світобачення. Змалку вона виховує думку і серце дитини, а згодом визначає ступінь її підготовки до школи» - писала відома просвітителька Софія Русова.

Найкраще мовленнєва активність розвивається під час розповідей та спілкувань з дітьми, читання для них віршів, казок, загадок, оповідань, скоромовок, чистомовок. Діти вчаться розглядати сюжетні та предметні картинки, складають за ними прості речення, беруть участь у дидактичних, хороводних та рухливих іграх з текстами. На основі цього будуються освітньо-розвивальні заняття.

Особливо звертаєм увагу на «пальчикові ігри».

Вони не тільки розважають малюка, а ще й допомагають дорослим розвивати у дитини динаміку і координацію рухів, активізувати мовні навики, пам’ять і мислення, розбудити творчу увагу і уяву.

Системні продумані заняття з «пальчиковими іграми» сприятимуть легкому включенні дитини в процес шкільного навчання і, зокрема, скорішому оволодінні навиками письма. Ігрицідужеемоційні, захоплюючі. Вонисприяютьрозвитковімовлення, творчоїдіяльності.Уходіпальчиковихігордіти, повторюючирухидорослих, активізуютьдрібнумоторикурук. Тимсамимвиробляєтьсяжвавість, уміннякеруватисвоїмирухами, концентруватиувагунаодномувидідіяльності.

Вихователь:

Кашуба Надія Ігорівна

Освіта: вища.

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст».

Педагогічний стаж роботи: 8 років.

Педагогічне кредо:

«Любіть дитину такою, як вона є!»

Помічник вихователя:

Ковальчук Валентина Юхимівна.