Вас вітає група №10 «Вулик»

Наш «Вулик» як дзвіночок,

Повен гоміном дітей.

Завітайте у садочок

Де «Вулик» жде дітей!

Наш девіз: «Наш вулик-як справжня родина,

В ньому щаслива кожна дитина»

Пріорітетний напрям роботи: «Розвиток мовленнєвої активності та творчих здібностей дітей переддошкільного віку»

«Рідна мова - це могутній засіб загального розвитку дитини, джерело неповторного національного світобачення. З малку вона виховує думку і серце дитини, а згодом визначає ступінь її підготовки до школи» - писала відома просвітителька Софія Русова.

Найкраще мовленнєва активність розвивається під час розповідей та спілкувань з дітьми, читання для них віршів, казок, загадок, оповідань, скоромовок, чистомовок. Діти вчаться розглядати сюжетні та предметні картинки, складають за ними прості речення, беруть участь у дидактичних, хороводних та рухливих іграх з текстами. На основі цього будуються освітньо-розвивальні заняття.

Особливо звертаєм увагу на «пальчикові ігри».

Вони не тільки розважають малюка, а ще й допомагають дорослим розвивати у дитини динаміку і координацію рухів, активізувати мовні навики, пам’ять і мислення, розбудити творчу увагу і уяву.

Системні продумані заняття з «пальчиковими іграми» сприятимуть легкому включенні дитини в процес шкільного навчання і, зокрема, скорішому оволодінні навиками письма. Ігри ці дуже емоційні, захоплюючі. Вони сприяють розвиткові мовлення, творчої діяльності. У ході пальчикових ігор діти, повторюючи рухи дорослих, активізують дрібну моторику рук. Тим самим виробляється жвавість, уміння керувати своїми рухами, концентрувати увагу на одному виді діяльності.

Вихователі:

Вихователь – Радюк Дарина Олександрівна

Рік  народження – 1987р.

Освіта – вища

Кваліфікаційна  категорія – «спеціаліст»

Педагогічний  стаж – 7 років

Працює  в  ДНЗ – з 2009р.

Педагогічне  кредо:

«Все із доброго чи злого – починається з малого. Листя виросте з листочка, з нитки витчеться сорочка. Хліб з маленької зернини, дощ із чистої краплини, а людське добро – з Дитини».

Вихователь – Слипець Алла Петрівна

Освіта – вища

Кваліфікаційна  категорія – «спеціаліст»

Педагогічний  стаж – 9 років

Працює  в  ДНЗ – з 2008р.

Педагогічне  кредо:

«Прагни виховати не розумну, а добру дитину».

Помічник вихователя:

Нагорна Світлана Анатолієвна.