Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

Вас вітає група №10 «Вулик»

Наш «Вулик» як дзвіночок,

Повен гоміном дітей.

Завітайте у садочок

Де «Вулик» жде дітей!

Наш девіз: «Наш вулик-як справжня родина,

В ньому щаслива кожна дитина»

Пріорітетний напрям роботи: «Розвиток мовленнєвої активності та творчих здібностей дітей переддошкільного віку»

«Рідна мова - це могутній засіб загального розвитку дитини, джерело неповторного національного світобачення. З малку вона виховує думку і серце дитини, а згодом визначає ступінь її підготовки до школи» - писала відома просвітителька Софія Русова.

Найкраще мовленнєва активність розвивається під час розповідей та спілкувань з дітьми, читання для них віршів, казок, загадок, оповідань, скоромовок, чистомовок. Діти вчаться розглядати сюжетні та предметні картинки, складають за ними прості речення, беруть участь у дидактичних, хороводних та рухливих іграх з текстами. На основі цього будуються освітньо-розвивальні заняття.

Особливо звертаєм увагу на «пальчикові ігри».

Вони не тільки розважають малюка, а ще й допомагають дорослим розвивати у дитини динаміку і координацію рухів, активізувати мовні навики, пам’ять і мислення, розбудити творчу увагу і уяву.

Системні продумані заняття з «пальчиковими іграми» сприятимуть легкому включенні дитини в процес шкільного навчання і, зокрема, скорішому оволодінні навиками письма. Ігри ці дуже емоційні, захоплюючі. Вони сприяють розвиткові мовлення, творчої діяльності. У ході пальчикових ігор діти, повторюючи рухи дорослих, активізують дрібну моторику рук. Тим самим виробляється жвавість, уміння керувати своїми рухами, концентрувати увагу на одному виді діяльності.

Вихователі:

Ковальчук  Наталія  Петрівна

Рік  народження – 1983р.

Освіта – базова вища

Кваліфікаційна категорія – "спеціаліст"

Педагогічний стаж  – 3 місяці

Помічник вихователя: