Група №1 «Малятко»

(Група раннього віку 2-3 р.)

Наш девіз:

«Дитина – яскрава зірочка,

що несе у світ чистоту,

щирість та добро»

Вихователь:

Петрище Юлія Михайлівна

02.03.1990 р.н.

Освіта: вища

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст ІІ категорії»

Стаж роботи: 4 роки.

Час з якого працює в ДНЗ: з 2012р.

Педагогічне кредо: «Кожна дитина розквітає по своєму. Щоб зрозуміти сутність дитини треба увійти в її світ та піднятися до її рівня»

Група «Малятко» запрошує вас у світ дитинства, де кожен малюк зможе знайти собі друзів і проводити свій час в атмосфері тепла, турботи і уваги.

Наша діяльність базується на врахуванні індивідуальних здібностей дитини, розвитку вільної особистості, а також створенні умов для фізичного і духовного здоров`я малят.

Група працює за рекомендаціями програми «Українське дошкілля», що дає нам можливість не тільки чутливо реагувати на побажання вашого малюка, але і виявляти його творчі здібності , підвищений інтерес до пізнання навколишнього світу.

Пріоритетний напрям роботи групи –       «Розвиток сенсорних здібностей у дітей раннього віку»

В ранньому віці дитина отримує багато різноманітних вражень від навколишнього світу, вона розрізняє кольори, форми, величини. Але далеко не всі ці властивості й далеко не завжди привертають увагу малюка.   Тож дуже важливо вчасно збагатити дітей зоровими, слуховими, дотиковими враженнями, правильно облаштувати середовище, в якому перебуває дитина .

В групі « Малятко» ми навчаємося, граємося, розвиваємо творче мислення, фантазію. Педагоги спрямовують свої зусилля на формування малят вміння активно засвоювати знання  і творчо їх використовувати у продуктивній діяльності.

У нашій групі діти ростуть і розвиваються в атмосфері любові та психологічного комфорту.