Група наша №2

«Квітничок» - це назва групи

Залюбки ви йдіть сюди

Тут зустрінуть добрі люди,

Казка, радість тут завжди.

Девіз групи: Наша група – велика, щаслива родина, зігріта любов’ю вній кожна дитина.

Поглиблено ми працюємо над емоційно – ціннісним розвитком дітей,  адже кожній дитині треба навчитися виражати свої емоції та почуття.

Організовуючи роботу з дитиною третього року життя, вихователі розв’язують низку завдань емоційно – ціннісного розвитку:

·      привертають та зосереджують увагу на предметах, що їх оточують – яскравих, цікавих, гарних;

·      заохочують емоційно відгукуватись на різноманітні явища та об’єкти живої природи;

·      вправляють в адекватній реакції на  доступні розумінню життєві події, вчинки, ситуації;

·      стимулюють бажання бути приємною, веселою, доброзичливою, намагання стриматись від плачу, галасу, гніву тощо;

·      закладають базис особистих цінностей;

·      вчать дітей оцінювати та адекватно реагувати на оточення, рідних і чужих людей, реальні життєві ситуації.

Емоційна сприйнятість та здатність долати труднощі на шляху до мети – важливі складники життєвої компетентності, основи якої закладаються у ранньому віці й вдосконалюються протягом всього життя.

Якщо перебування дитини в дошкільному закладі супроводжується позитивними емоціями, воно проходить легко і продуктивно.

Ви можете бути впевнені, що група «Квітничок» стане для ваших дітей другою домівкою. Любові і душевного тепла вистачить на всіх, хто бажає прийти до нас.

Вихователь:

Ковальчук Г. В. – 1973 р.н.

Освіта середня спеціальна, стаж роботи 9 років.