Девіз:

Наша група «Краплинка»

Люблять в ній кожну дитинку!

Душу й серце в них вкладають

І за всіх відповідають.

Пріоритетний напрям роботи:

«Художньо-естетичний розвиток дітей шляхом використання нетрадиційних технік малювання»

В основу роботи групи покладено принцип творення інтерактивного середовища для виявлення природних задатків, нахилів дітей і для повсякденного супроводу розвитку їхніх творчих здібностей. Адже дуже важливо дати дитині можливість спробувати свої сили, а педагогам – підтримати маленьких винахідників і творців, даруючи їм свою любов й визнання. Діти з раннього віку дуже люблять малювати та із захопленням зображують усе, що їх оточує, що вони бачать, чують, відчувають. Проте, в цьому віці їх творчі здібності перебувають у прихованому стані й реалізуються лише за сприятливих умов. На допомогу приходять нетрадиційні техніки малювання (кляксографія, малювання долонею, пальцями, кулачком, відтиснення зім’ятим папером, поролоном, печатками з овочів та ін.).

Вони дають змогу маленькому художнику відійти від предметного зображення, виразити в малюнку свої почуття і емоції, дарують свободу діяльності. Особлива цінність цих технік полягає в тому, що  вони сприяють досягнути бажаного результату діяльності, реалізувати власний задум, розвивають уяву, креативне мислення, творчі здібності, надають повну свободу для самовираження.

Вихователі:

Рибачек Тетяна Василівна, 1974 р.н.

Освіта: базова вища.

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст».

Педагогічний стаж:  12 років.

В ДНЗ № 51 працює з 2007 року.

Педагогічне кредо: «Кращий спосіб зробити дітей хорошими –  це зробити їх щасливими»

Сукач Вікторія Василівна, 1988 р.н.

Освіта: базова вища.

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст».

Педагогічний стаж:  9 років.

В ДНЗ № 51 працює з 2007 року.

Педагогічне кредо«Така дісталась вже  нам робота.Є в ній і радість,та є й турбота.Є вічний пошук,безсонні ночі.Та гріють душу дитячі очі»