Група №4

Ми калинки, ми перлинки

Гарні, спритні та сміливі,

І розумні, і кмітливі.

Пріоритетний напрями роботи групи:зміцнення здоров'я дошкільнят засобами фізичного виховання, формування у них свідомого прагнення до здорового способу життя. Для реалізації цього завдання особливу увагу приділяємо, по-перше, формуванню культури здоров'я дитини в дошкільному навчальному закладі, по-друге, формуванню культури здоров'я в сім'ї. Тому серед пріоритетних цілей є виховання валеологічно компетентних дітей, які вміють змалку піклуватися про своє здоров'я, свідомо ставитися до життя як найвищого дарунку природи, усвідомлювати пріоритет здоров'я як найвищу людську цінність, а здоровий спосіб життя — як чинник збереження і зміцнення здоров'я.

Вихователі:

Тарасюк Ірина Сергіївна.

19.12.1985 р.н.

Освіта: Вища.

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст».

Педагогічний стаж: 7 років, в ДНЗ № 51 працює з 2010 року.

Педагогічне кредо: «Діти повинні жити у світі гри, казки, музики, малюнка, краси, фантазії, творчості. Діти неодмінно мають бути щасливі!»

Борейко Тетяна Володимирівна

09.09.1987р.н.

Освіта: Вища.

Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст».

Педагогічний стаж: 3 роки, в ДНЗ № 51 працює з 2014року.

Педагогічне кредо: «Найголовніше для мене – усмішка дитини на обличчі і чарівні загадкові дитячі оченята без сліз…!»

Помічник вихователя:

Кутняк Неоніла Степанівна

09.05.1960 р.н.

Стаж: 31рік, в ДНЗ № 51 працює з 1986 року.