Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

«Бджілка»

Девіз:

Наші  діти  працьовиті

Та  найкращі  в  цілім  світі!

І  летять  вони  в  садок,

Наче  бджілки  на  медок!

Вихователь:

Блажкова Наталія Миколаївна

Рік  народження – 1975р.

Освіта – вища

Кваліфікаційна  категорія – «спеціаліст  І категорії»

Педагогічний  стаж – 8 років

Працює  в  ЗДО – з2010р.

Педагогічне  кредо: Любити  дитину  і  віддати  їй  тепло  своєї  душі.

Вихователь:

Садовчук  Мирослава Євгенівна

Рік  народження – 1969р.

Освіта – базова вища

Кваліфікаційна  категорія – «спеціаліст»

Педагогічний  стаж – 28 років

Працює  в  ЗДО  – з  1988р.

Педагогічне  кредо: Помічати  і  радіти  найменшим

успіхам  кожної  дитини.

Помічник  вихователя:

Жук Анна Всеволодівна

Освіта – вища педагогічна

Стаж роботи – 3 місяці

Пріоритетний  напрямок  роботи  групи: «Формування  мовленнєвої  компетентності  дошкільника»

Мовленнєвий  розвиток  дошкільника  має  особливе  значення  у  формуванні  особистості, адже  мовлення  дитини  визначає  великою  мірою  її  інтелектуальний, комунікативний  та  загальнокультурний  рівень.

Завдання  вихователя, педагога – активізувати  мовленнєвий  розвиток  малюка, спрямувати  цей  процес  у  потрібне  русло, сприяти  закріпленню  у  дітей  мовленнєвої  культури  та  грамотності.

Оптимальний  рівень  мовленнєвої  компетентності  дошкільників  досягається  створенням  розвивального  мовленнєвого  середовища  у  якому  діти  перебувають.

Пріоритетом  для  розвивального  середовища  є  спілкування, обговорення, мовленнєво-творча  діяльність.

Провідною  формою  навчання  дітей  різної  мови  та  розвитку  мовлення  є  заняття  різних  видів  і  типів. На  міні-заняттях   в  яких  домінує  гра  і  спілкування, систематично  і  послідовно  формується  у  дітей  мовленнєві  уміння  та  навички, здійснюється  індивідуальний  підхід  до  кожної  дитини.