Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 "Горобинка" Рівненської міської ради

Група  № 9 «Барвінок»

(Молодша  група (четвертий  рік  життя)

Девіз  групи:

«Пізнавай, твори, учись

Йди  вперед  і  не  лінись».

Пріоритетний  напрямок  роботи  групи: «Соціально-моральний  розвиток  дітей»

«… Дитина  набираючись  моральної  свідомості, почуває, що  десь  має  існувати  таке  «Я», що  відповідає  усім  рисам  ідеалу – милосердю, любові, красі, правді, і  присутність  якого  дає  дитині  бажання   якомога  ближче  стати  до  цього  майже  реального  ідеалу». С. Русова

Соціалізувати  дошкільника – означає  збагатити  його  індивідуальний  досвід  позитивними  враженнями  від  спільної  з  іншими  життєдіяльностями, вміння  працювати  в  команді, узгоджувати  свою  позицію, в  разі  потреби  поступатися  власними  інтересами, діставати  насолоду  від  допомоги  та  підтримки  іншої  людини, з  відкритим  серцем  «вписуватися» в  дитяче  угрупування, визначати  свій  статус  серед  однолітків.

Провідний  вид  діяльності  дітей  дошкільного  віку – сюжетно-рольова  гра. Її  вплив  на  формування  соціальної  компетентності  дошкільника  полягає  у  тому, що  завдяки  ігровому  наслідуванню  і  рольовому  перевтіленню  дитина  знайомиться  з  нормами  і  моделями  людської  діяльності  та  взаємовідносин, які  стають  зразками  для  її  власної  поведінки.

Вихователі  групи:

Вихователь – Ярмолюк Ірина Анатоліївна

Освіта – вища

Кваліфікаційна  категорія – «спеціаліст ІІ категорії»

Педагогічний стаж – 18 років

Працює  в  ЗДО – з 2007р.

Педагогічне  кредо:

«До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти,

З любов’ю серце дітям віддавати».

Рибачек Тетяна Василівна, 1974 р.н.

Освіта: базова вища.

Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст».

Педагогічний стаж:  17 років.

В ЗДО № 51 працює з 2007 року.

Педагогічне кредо«Кращий спосіб зробити дітей хорошими –  це зробити їх щасливими»

Помічник вихователя

Куницька Оксана Леонідівна

Рік народження: 1982р.

Освіта: середня спеціальна

Стаж роботи: 12 років

В ЗДО № 51 працює з 01.09.2013р.

Життєве кредо: «Потрібно ставитись до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе».