Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №51 Рівненської міської ради

Установчі документи

СТАТУТ Закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №51 Рівненської міської ради (нова редакція)

Освітня програма ЗДО №51

Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу ЗДО №51

Правила поведінки здобувача освіти у ЗДО №51

Структура та органи управління закладу освіти

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

Освітні програми, за якими працює заклад дошкільної освіти № 51 у 2018-2019 навчальному році

Освітні програми, за якими працює заклад дошкільної освіти № 51 у 2020-2021 навчальному році

Мова (мови) освітнього процесу

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

Результати моніторингу якості освіти

Результати моніторингу якості освіти за травень 2018

Результати моніторингу якості освіти за листопад 2018

Результати моніторингу якості освіти за березень 2020

Результати моніторингу якості освіти за листопад 2020

Правила прийому до закладу освіти (Положення про електронну чергу)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Про порядок нарахування батьківської плати в ЗДО

Ліцензування освітніх закладів (розпорядження голови обласної державної адміністрації)

Звіт директора ЗДО № 51 Сиротюк Н. О. про роботу закладу в 2018-2019 навчальному році

Звіт діяльності ЗДО №51 за 2019-2020 навчальний рік

Кадровий склад педагогічного колективу ЗДО №51

Матеріально-технічне забезпечення ЗДО №51

Наказ ЗДО №51 "Про порядок нарахування батьківської плати у закладі дошкільної освіти" від 28.08.2020р. №39-осн.

Наказ ЗДО №51 "Про внесення змін до наказу закладу дошкільної освіти від 28.08.2020 №39-осн "Про порядок нарахування батьківської плати у закладі дошкільної освіти"" від 24.12.2020р. №90-осн.

Фактична кількість дітей, які навчаються у закладі - 377 дітей

Розмір плати за навчання --

Територія обслуговування закріплена за закладом дошкільної освіти: вул. Орлова, Костромська, Буковинська, Київська.